FSHF shkarkon Panuçin, e zëvendësojnë Bulku dhe Mema - Arbëria News

FSHF shkarkon Panuçin, e zëvendësojnë Bulku dhe Mema

Federata Shqiptare e Futbollit njofton se ditën e sotme ka ndërprerë zyrtarisht bashkëpunimin me trajnerin Christian Panucci. Shkak u bë edhe humbja me Turqinë  2:0.

E falenderojmë trajnerin Panucci për punën e zhvilluar deri më tani dhe i urojmë suksese në vazhdimin e karrierës.

Ekipi kombëtar në ndeshjen e dytë zyrtare eliminatore kundër Andorrës në transfertë do të drejtohet nga Ervin Bulku dhe Sulejman Mema, si edhe pjesa tjetër e stafit aktual.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five − 3 =