Gjendet i vdekur në rrugë 80 vjeçari, ja emri i viktimës - Arbëria News

Gjendet i vdekur në rrugë 80 vjeçari, ja emri i viktimës

vushtrri-gjendet-i-vdekur-nj-euml-74-vje-ccedil-ar_hd-780x439

Një person është gjetur i vdekur në aksin rrugor Korçë- Voskopojë, erectile mëngjesin e sotëm, healing në afërsi të një barake. Ai është Anesti Simaku, find rreth 80 vjeç.

Nga verifikimet paraprake, rezulton se viktima, nuk ka shenja dhune në trup dhe dyshohet se vdekja mund të ketë ardhur nga shkaqe natyrale.

Gjithsesi lidhur me këtë rast vijojnë hetimet për të hedhur më shumë dritë mbi rrethanat e vdekjes së të moshuarit.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × two =