Gjiko dhe Butrint do sjellin një superkëngë - Arbëria News

Gjiko dhe Butrint do sjellin një superkëngë

Janë bërë bashkë reperi Gjiko dhe artisti i hiteve, Butrint Imeri.

Dyshja tashmë kanë gati këngën e tyre, të cilës nuk ia kanë konfirmuar titullin, por në një video të postuar kanë shkruar: “A jeni për bakllavë?”.

Në këtë video dëgjohet një pjesë shumë e madhe nga kënga, e cila duket se do të jetë ritmike dhe shumë interesante.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × 5 =