Video shokuese/ Momenti kur i moshuari ngacmon seksualisht minorenen - Arbëria News

Video shokuese/ Momenti kur i moshuari ngacmon seksualisht minorenen

pedofili

Pak ditë më parë, stomach policia arrestoi 72-vjeçarin, here Marko Guma, healing nga Himara, pasi ngacmoi seksualisht një vajzë 11-vjeçare. Ngjarja ndodhi në një market.

News 24 ka transmetuar videon e ngacmimit, ku shihet se 72-vjeçari puth dy herë vajzën e vogël dhe madje i ofron edhe para.Ai debaton edhe me shitësen.

Duma ka qenë një emër i njohur për autoritetet, pasi edhe më parë kishte ngacmuar të mitura.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen − fourteen =