Humb jetën një pushues në Himarë, i kaloi sipër mjeti ujor - Arbëria News

Humb jetën një pushues në Himarë, i kaloi sipër mjeti ujor

motorre uji 002

Një ngjarje rëndë ka ndodhur në Himarë. Një mjet ujor i ka kaluar sipër një pushuesi duke i shkaktuar prerje në trup dhe humbje të një gjymtyre.

Mendohet se shtetasi është i huaj.

Ai është dërguar menjëherë në spital, what is ed por nuk mundi të mbijetojë. Identiteti viktimës ende nuk është bërë i ditur.

Ndërsa, mjeti që e ka goditur është larguar nga vendngjarja.

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × 5 =