Isco drejt largimit nga Real Madrid - Arbëria News

Isco drejt largimit nga Real Madrid

Sipas mediave spanjolle, mesfushori i talentuar i Real Madrid, Isco është në prag të largimit nga skuadra e tij.

Trajneri Santigo Solari dëshiron të bëjë ndryshime të mëdha në klub, dhe Isco është njëri nga ato ndryshime pasi në pesë ndeshjet e fundit është lënë në bankën rezervë.

Gjithashtu raportohet se më shumë mundësi në merkaton e Janarit do të kthehet James Rodriguez, dhe mesfusha e Realit do të jetë shumë e ngarkuar.

Sipas Don Balon, Isco i ka treguar Sergio Ramosit që është duke kërkuar për një klub të ri që e vlerëson më shumë talentin e tij.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + fifteen =