Ish- bashkëshorti i Monica Bellucci në lidhje me një modele (Foto) - Arbëria News

Ish- bashkëshorti i Monica Bellucci në lidhje me një modele (Foto)

Monika-Beluci-2

Ish-bashkëshorti i Monica Bellucci-t, find Vincent Sassel, seek është fotografuar në një bar me Tina Kunakey.

Modelja bukuroshe me origjinë italiane, ka bërë të çmendet aktorin francez të Hollivudit.
Imazhet që vijnë nga revista italiane “Chi”, shfaqin çiftin në një marrëdhënie të ngushtë në publik. Me mjekër dhe me syze dielli, aktori francez duket i shpenguar nga kalimtarët gjatë pushimeve në Ibiza me të dashurën e tij më të re në moshë.

image203 (1)

 

image204

 

image205

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × three =