Ja si u sulmua policia në Lazarat, video në 3D - Arbëria News

Ja si u sulmua policia në Lazarat, video në 3D

Prokuroria ka tashmë një ide më të qart? se si u qëllua Ibrahim Basha në Lazarat (në foto, purchase pamje nga homazhet).

Rrëfimet e disa prej të arrestuarve, të efektivëve të RENEA që ishin në operacion, provat dhe disa materiale filmike të siguruara nga kamerat e sigurisë së një lokali kanë shërbyer për rindërtimin e ngjarjes.

Në bazë të këtyre të dhënave skemën e ka rindërtuar në 3D edhe televizioni Vizion Plus.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × 2 =