Jonida dhe Romeo nuk përmbahen në emision - Arbëria News

Jonida dhe Romeo nuk përmbahen në emision

Prej disa muajsh këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori i humorit Romeo Veshaj janë përfolur për një romancë. Ata nuk kanë pranuar të flasin për këtë. Por mesa duket e kanë lënë për një moment special. Romeo, Donaldi dhe Bora Zemani do të nisin programin ‘Treshat’ dhe e ftuara e parë ishte  Jonida.

Në promon e emisionit, Bora ka pyetur Jonidën nëse beson në dashurinë e vërtetë dhe më pas në një tjetër sekuencë Jonida shihet duke u puthur me Romeon.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen − thirteen =