“Më kapi moment pasigurie”, befason Zheji: Kam pasur shokë ministra të Brendshëm dhe u kërkova pistoletë, sepse… - Arbëria News

“Më kapi moment pasigurie”, befason Zheji: Kam pasur shokë ministra të Brendshëm dhe u kërkova pistoletë, sepse…

Moderatori i emisionit “360 Gradë” në RTV ORA, Artur Zheji deklaroi se para disa vitesh ka kërkuar një pistoletë për vetëmbrojtje dhe miqtë e tij, ministra të Brendshëm e nuk ia kanë dhënë.

Zheji: Unë kam pasur shok ministra të brendshëm, i kam kërkuar një pistoletë për vetëmbrojtje personale, më kapi një moment pasigurie dhe thashe ta mbaj dhe nuk ma dhanë. Nuk e mora dot. 

Flamur Noka: Më mirë që se ke marrë. Me te qete jemi ne sesa ata qe e kane. 

Zheji: Jo, jo, ishte një kohë kur hynin grabitesit dhe vidhnin shumë shtëpi.

/panorama/

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 − 6 =