Kënga që i'u kushtua Luca Toni gjatë kohës që qëndronte tek Bayern Munchen - Arbëria News

Kënga që i’u kushtua Luca Toni gjatë kohës që qëndronte tek Bayern Munchen

Këtë vit i ka lënë të tërë pafjalë. 38 vjec javën e kaluar dhe një vend i parë në listën e golashënuesve këtë sezon në Serie A me Hellas Veronën madje duke shënuar dhe në ndeshjen e fundit përballë Juventus ku ndodhej dhe një nga rivalët për këtë cmim Carlos Tevez. 

Përsa i përket këngës, dosage Luca Toni tek Bayern u bë një hero duke arritur të shënojë rreth 38 gola në 60 ndeshje në Bundesliga duke mos numëruar ato gola të shënuar në Europë

[vsw id=”htqaaM_UIg4″ source=”youtube” width=”720″ height=”360″ autoplay=”no”]

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven + twelve =