Kjo bordello ofron seks falas, por çfarë ndodh ? - Arbëria News

Kjo bordello ofron seks falas, por çfarë ndodh ?

Pronari i një bordelloje në Austri, erectile që ofroi seks falas për klientët, tha se është përmbytur nga radhët.

Hermann Mueller, pronar i bordellos Pascha në Salcburg, tha se kjo lëvizje është kundër taksimit të pandershëm.

Qindra njerëz janë dyndur për të përfituar shërbimin falas prej 15 minutash me një nga vajzat.

“Dekadën e shkuar kam paguar rreth 5 milionë euro taksa. Por zyra e taksave kërkon akoma më shumë, ndërkohë që nuk luftojnë prostitucionin ilegal”, tha Mueller.

Oferta ‘summer special’ do vazhdojë edhe për tetë javë.

“Ndërsa vazhdon oferta, nuk paguaj taksa. Dhe vajzat janë të lumtura për shkak se u jap pagën e zakonshme nga xhepi im”.

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × two =