Krujë, hidhet në erë me tritol një automjet, shoqërohen në komisariat disa persona të dyshuar - Arbëria News

Krujë, hidhet në erë me tritol një automjet, shoqërohen në komisariat disa persona të dyshuar

­

Shpërthim tritoli në Krujë, <a href=information pills hidhet në erë makina” />

Një automjet është shpërthyer më lëndë plasës mbrëmjen e djeshme në qytetin e Krujës.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30 të së premtes në lagjen “Marin Barleti”. Lënda shpërthyese ishte vendosur në një mjet tip “Renault Clio” , help me targë AA 243 LL në pronësi të shtetasit Armando Çenja.

Menjëherë pas shpërthimit të automjetit në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë së Krujës dhe kanë shoqëruar në komisariat disa persona të dyshuar për ngjarjen.

Shtetasi Armando Çenja ka pasur kërcënime të shpeshta në telefon, ndërsa mbrëmjen e djeshme është shpërthyer me tritol automjeti i tij.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × three =