Lajmi fundit/ Vjehrra rreh nusen 16 vjeçare në Kavajë - Arbëria News

Lajmi fundit/ Vjehrra rreh nusen 16 vjeçare në Kavajë

images

Një sherr i rëndë ka ndodhur në një familje në fshatin Gosë të Kavajës. Nusja 16 vjeçe me inicialet F.B. është rrahur me vjehrrën e saj 58 vjeçe Shqiponja Sinemata.

Sherri mes vjehrrës dhe nuses ka ndodhur brenda shtëpisë së tyre. Të dyja janë paraqitur në polici dhe kanë kërkuar urdhër mbrojtje kundrejt njëra-tjetrës. Sipas burimeve zyrtareve kjo nuk është hera e parë që ndodhin raste të tilla.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × four =