Lajmi i fundit/ Të shtëna me armë tek kafja para Parlamentit - Arbëria News

Lajmi i fundit/ Të shtëna me armë tek kafja para Parlamentit

f876f4d6211bf2eeb23701c816c4c8f9_XL

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë. Burime nga policia janë shprehur se, viagra buy si pasojë e të shtenave me armë zjarri, prostate brenda një lokale para Parlamentit, check ka mbetur i plagosur nga plumbat një adoleshent. 17-vjeçar  është qëlluar me armë dhe është dërguar me urgjencë për në spital për shkak të plagëve të marra. Ende nuk dihet gjendja e tij dhe identiteti i autorëve sulmues të ngjarjes kriminale.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen − four =