Leonora Jakupi tregon këngën e preferuar për të fituar 'Këngën Magjike' - Arbëria News

Leonora Jakupi tregon këngën e preferuar për të fituar ‘Këngën Magjike’

Kjo është kënga e preferuar e Leonora Jakupit këtë edicion.

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi e ka përcjellur nga shtëpia festivalin “Kënga Magjike”.Ajo ka ndjekur natën e dytë të këtij festivali dhe tregon haptazi se kush dëshiron të fitojë Këngën Magjike.

Këngëtarja nga Drenica ka hedhur videon e këngës së Fifit dhe MC Kreshës- Psikopatja Jote, duke lënë të nënkuptohet se ky projekt muzikor është favoriti i saj.

Jo vetëm për Leonorën, kjo këngë u prit tejet mirë edhe nga publiku e që performanca e tyre live ishte e mahnitshme.

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eight + 11 =