Mbërrin i vdekur në spital 14-vjeçari - Arbëria News

Mbërrin i vdekur në spital 14-vjeçari

Një 14-vjeçar në Vlorë është transportuar i vdekur për në spitalin e qytetit rreth orës 05:00 të mëngjesit të sotëm.

Mësohet se adoleshenti P.Petritaj është dërguar pa shenja jete në spital, ndërsa nuk dihen shkaqet e vdekjes së tij.

Policia dhe grupi hetimor kanë nisur hetimet për përcaktimin e shkaqeve të vdekjes së 14-vjeçarit.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 10 =