Mbesa plagos me thikë hallën e saj, ndërhynte në çështje të brendshme të familjes - Arbëria News

Mbesa plagos me thikë hallën e saj, ndërhynte në çështje të brendshme të familjes

Mbesa 29-vjecare ka plagosur me thikë hallën e saj, search 53-vjecaren me inicialet M.H. Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë në Tiranë.

Mësohet se shkak për këtë veprim të 29-vjecares Pavlina Pishaj të jetë bërë fakti se halla shkonte shpesh në shtëpinë e tyre dhe ndërhynte në çështje të brendshme të familjes.

E plagosura ndodhet në spita, look nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja është zbuluar pikërisht në spital, më pas është lajmëruar policia, e cila ka kryer edhe arrestimin e të resë 29-vjecare.

Mes hallës dhe mbesës kishte pasur edhe konflikte të mëparshme, por gjithcka kulmoi dje kur mbesa e qëlloi me thikë.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen − four =