Mizëria e insekteve pushton plazhin, a mos është ky fundi i botës - Arbëria News

Mizëria e insekteve pushton plazhin, a mos është ky fundi i botës

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”82923″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Banorët kanë reaguar ndaj kësaj stuhie insektore, buy pasi panë retë einsekteve që kishin pushtuar plazhin në vendpushimet e Mar de Ajo, viagra 40mg 31 milje larg nga qytetet e Buenos Aires dhe San Bernado.cialis 40mg 634px” srcset=”http://www.gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2016/03/Insekte-320×177.jpg 320w, http://www.gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2016/03/Insekte.jpg 634w” alt=”Insekte” width=”634″ height=”351″ />

Lajmi është transmetuar nga “Daily Mail”,   dhe pamjet janë vërtetë të frikshme. Insektet kanë nxirë të gjithë vijën bregdetare.  Ekspertët kanë shkuar në vendin ku gjenden miliona insekte për të kuptuar motivin e grumbullimit të tyre në këtë ojesë të plazhit.Insekte 3

Disa nga përdoruesit e rrjeteve sociale thonë se kjo është në shenjë se fundi i botës është pranë, ndërsa disa të tjerë besojnë se një tërmet ka goditur zonën aty afër dhe është shfaqur invazioni i insekteve.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eight + eight =