Modelja 23-vjeçare shet virgjërinë për 2 milionë £, një politikani! – Foto - Arbëria News

Modelja 23-vjeçare shet virgjërinë për 2 milionë £, një politikani! – Foto

Modelja 23 vjeçare, ka shitur virgjërinë e saj për 2 milionë £ dhe thotë se “dëshironte të bënte mamin krenare”.

Mahbuba Mammadzada, nxori në ankand virgjërinë e saj për një shumë të majme dhe fituesi ishte një politikan, i cili e vlersoj për 2 milionë £!

Modelja nga Azerbajxhani dëshiron që të përdori këto para për të udhëtuar në mbarë botën me nënën e saj.

Mahbuba gjithashtu ka një letër mjekësore të certifikuar, ku vërtetohet virgjëria e saj.

Ajo shton gjithashtu se kërkon një mashkull, i cili të plotësoj dëshirat e saj dhe të paguajë çdo muaj 26,000£!

FOTO GALERI
1/10

Top Channel

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ten − eight =