Moti sot - Arbëria News

Moti sot

Ditën e sotme parashikohet kthimi i reshjeve të shiut në të gjithë territorin.

Meteorologët bëjnë me dije që paraditja do të ketë mot të kthjellët, ndërsa pasdite në të gjithë vendin do të ketë reshje shiu.

Sa i përket temperaturave ato do të vijojnë të jenë të qëndrueshme dhe jo normale për stinën.

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − two =