Ndeshja me Turqinë, përgatitjeve të kombëtares i bashkohet Qaka dhe Ajdareviç - Arbëria News

Ndeshja me Turqinë, përgatitjeve të kombëtares i bashkohet Qaka dhe Ajdareviç

Në 13 nëntor kombëtarja shqiptare do të luaj ndeshjen miqsore me Turqinë.

Ndërsa njoftohemi se skuadra jonë momentalisht ndodhet në Antalia ku po zhvillon dhe seancat stërvitore, stafi teknik është marrë më shumë me mbrojtjen gjatë seancës së paradites, për të kaluar më pas në dy repartet e tjerë.

Gjithashtu mësohet se ditën e djeshme me kuqezinjtë janë bashkuar edhe dy risitë e listës Kamer Qaka dhe Astrit Ajdarevic.

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × one =