Në lokal me cigare, Rama reagon pas fotos: Po të jap xhevap se ene un tdu fort! - Arbëria News

Në lokal me cigare, Rama reagon pas fotos: Po të jap xhevap se ene un tdu fort!

Në lokal me cigare, Rama reagon pas fotos: Ia ke fut katunit, po të jap xhev

 

I menjehershem ka qene reagimi i kryeministrit Rama, pas nje fotoje postuar nga Brryli Broadway, teksa i pari i qeverise ishte fotografuar ne lokal me cigare ne dore. 

rama-cigare

 


 

“keq m’vje te kom mik e shok, t’du fort mer qen muti, po para ligjit nuk te vej dot ty sepse ligji eshte i barbarte per t’gjithe”-shkruante Brrylli Broadway, bashkengjitur fotos, e cila ka ngjallur menjehere reagimin e Rames.

Reagimi i Ramës

O Brryli i’a ke fut katunit ktu dhe mvje keq ke riciklu mall kazoni, po ty t’jap xhevap se ene un tdu fort! Kjo osht ne Lungomare Vlore, perjasht Brryli ene ky xhomi da oborret e lokaleve🤣Kshu qi mos u fut neper kazona her tjeter, se jon te pariciklushme plehnat e tyne😱

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 + twenty =