Nëna e 'Salome' i jep lamtumirën të bijës, momente tronditëse - Arbëria News

Nëna e ‘Salome’ i jep lamtumirën të bijës, momente tronditëse

Ditën e djeshme u përcoll për në banesën e fundit aktorja e shumë telenovelave Edith Gonzalez. Momenti më tronditës nga ceremonia e ndarjes ishin fjalët e fundit të të ëmës së aktores.

‘Më iku e vogla ime, por më mbeti Meksika’

 

Aktorja e njohur për rolin e saj në ‘Salome’ por dhe shumë të tjera humbi betejën me kancerin në moshën 54 vjeçare.

 

 

Rezultate imazhesh për edith gonzales

Rezultate imazhesh për edith gonzales

Rezultate imazhesh për edith gonzales

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

thirteen + 10 =