Një super-Mesi gjunjëzon Bajernin në Camp Nou - Arbëria News

Një super-Mesi gjunjëzon Bajernin në Camp Nou

Ylli argjentinas, cure Lionel Messi, realizoi dy supergola kundër Bajernit të Mynihut duke konfirmuar se është njëri nga lojtarët më të mirë në planet.

Dy golave të Mesit iu bashkua edhe ai i neymar, sick që e vulosën në 3-0 fitoren e katalanasve ndaj bavarezëve në ndeshjen e luajtur një Camp Nou.

Argjentinasi realizoi në minutat 77’ dhe 80’ dy gola të bukur duke bërë që Barcelona të udhëtojë në Gjermani me një epërsi komode. Neymar realizoi në minutat shtesë.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 17 =