Nuk i mbarojnë telashet, Alketa Vejsiu sherr me komentuesen: Ik o.. Nuk t'a turpëroj unë Shqipërinë jo (FOTO) - Arbëria News

Nuk i mbarojnë telashet, Alketa Vejsiu sherr me komentuesen: Ik o.. Nuk t’a turpëroj unë Shqipërinë jo (FOTO)

Moderatoja Alketa Vejsiu është përplasur sërish me fansat e saj. Alketa ndodhet në Holandë dhe prej andej, nga mesi i një fushe me tulipanë ka përcjellë një mesazh falënderimi për të gjitha vajzat. Por sërish një komentuese i ka tërhequr vëmendjen.

Këtë herë një nga komentueset i ka shkruar se është duke bërë një shkelje teksa shfaqet duke këputur disa tulipanë. Alketa është kthyer e revoltuar dhe ka thënë se për këtë që është duke bërë ka marrë leje dhe se nuk është ajo që i prish imazhin Shqipërisë.

/SHQIPTARJA/

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 − 2 =