Oriela Nebijaj së shpejti me një emision të ri - Arbëria News

Oriela Nebijaj së shpejti me një emision të ri

Moderatorja Oriela Nebijaj ka zbuluar për ndjekësit e saj në rrjete sociale se së shpejti do të nisë një emision të ri.

 Përveç prezantimit të “Wake Up” ajo ka shkruar në rrjete sociale se në janar do të sjellë një program të ri duke mos zbuluar detaje.

Një ndjekës e ka pyetur në “Ask me” në Instagram nëse do ta shohim Orin në ndonjë emision tjetër dhe ajo i ka kthyer përgjigje: “Në janar”. Mbetet për t’u parë se çfarë do të sjellë Oriela.

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − three =