VIDEO/ Mesazhi i Bes Kallakut,"kryetarit hije" të FRESSH, që po çmend rrjetet sociale më shumë se tregimi i Joleza Kokës - Arbëria News

VIDEO/ Mesazhi i Bes Kallakut,”kryetarit hije” të FRESSH, që po çmend rrjetet sociale më shumë se tregimi i Joleza Kokës

226898

Kryetarja e FRESSH Joleza Koka ka habitur të gjithë me deklaratën e saj tepër të çuditshme që ka dhënë ditën e djelë.  Ajo foli rreth ministrave duke lënë me gojë hapur Saimir Tahirin, advice Erion Veliajn dhe zyrtarë të tjerë të lartë të pranishëm në fjalën e saj.

Pas kësaj deklarate në media dhe në rrjetet sociale ka plasur ironia. Jashtë kësaj nuk ka mbetur as aktori i humorit Bes Kallaku.

Besi duket se ka kaluar një “hangover”, and pasi ka fjetur te shtëpia e Salsanos, about it por është zgjuar papritmas në krevat me Gaz Pajën. “Tani më ka marrë ky shoku me makinë ndërsa ishte dhe Erion Veliaj te cirku mbrëmë, por nuk e pashë”, thotë Besi në videoselfie-n e tij.

Arbëria News

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − 17 =