Pëson infarkt në zemër,makina del nga rruga dhe përplaset - Arbëria News

Pëson infarkt në zemër,makina del nga rruga dhe përplaset

aksident141

Një aksident në Shkoder i ka marë jetën një personi.

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër-Murriqan, information pills në vendin e quajtur fshati Zues Shkodër, more about ku mjeti tip Volkswagen me targa AA 502 IM me drejtues I.Q., pills 57 vjeç ka dalë nga rruga dhe është përplasur.

Sipas policisë, aksidenti ka ardhur si pasojë e një infarkti që ka pësuar shoferi i cili i ka shkaktuar edhe vdekjen e menjëhershme.

Policia dhe një grup hetimor të cilët kanë shkuar në vendin e ngjarjes po hetojnë për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × four =