Pia, modelja që dimrin jua bën verë - Arbëria News

Pia, modelja që dimrin jua bën verë

Është njëra ndër femrat, e cila ndiqet nga një numër i madh ndjekësish në rrjete sociale.

Por Pia Muehlenbeck, asnjëherë nuk i zhgënjen ata me publikimin e fotografive, në të cilat shfaqet çdo herë e më seksi.

 

Ndërsa tek ne temperaturat sa ngrihen dhe sa bien në këto ditë janari, ajo ka publikuar disa imazhe në bikini, ku shihet duke shijuar ditët e nxehta në Australi.

Kujtojmë se edhe pse linjat e saj duken perfekte në fotografi ajo, është kritikuar për ndërhyrje kirurgjike në fytyrë dhe gjoks./CityNews

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 3 =