“Po ky i marumi kush o…” Komenti i Veliajt në foton me Ajolën - Arbëria News

“Po ky i marumi kush o…” Komenti i Veliajt në foton me Ajolën

Kryebashkiaku Veliaj ka komentuar në një foto ku ai vetë ka dalë bashkë me bashkëshorten Ajolën. Foton e ka postuar fotografi i tij Gent Onuzi, por nuk është ajo më interesantja. Komenti i Veliajt të shkrin të qeshuri.

“Shumë yll kjo goca, po ky i marumi kush o”, komenton Veliaj duke komplimentuar partneren e tij dhe duke “sharë” kështu veten./ Gazeta Liberale

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve + 3 =