Prezantohet zyrtarisht trajneri i ri, Shpëtim Duro te Kukësi - Arbëria News

Prezantohet zyrtarisht trajneri i ri, Shpëtim Duro te Kukësi

Shpëtim Duro është zyrtarisht trajneri i ri i Kukësit. Klubi verilindor nuk ka humbur shumë kohë dhe menjëherë bëri prezantimin e tij në paraditen e kësaj të enjteje me Duron që shprehu kënaqësinë për këtë mundësi që iu dha

“Puna e trajnerit është përgjegjësi në çdo skuadër. Te Kukësi është përgjegjësi edhe më e madhe, sepse në këto 6-7 vite është një nga skuadrat më të mira në kampionatin shqiptar. Është një kënaqësi të marr drejtimin dhe falënderoj drejtuesit dhe presidentin Gjici për besimin ndaj meje. Pozitive është që është fillimi i kampionatit. Kjo është pozitive për një trajner, për projektin e tij, për gjithë sezoni”, shprehet trajneri Shpëtim Duro.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − five =