Prezantuesja e njohur poston foto me gjyshen e vdekur - Arbëria News

Prezantuesja e njohur poston foto me gjyshen e vdekur

Ylli i serisë televizive “Geodie Shore” është turpëruar para fansave pas fotos që ajo postoi me gjyshen e saj të vdekur. Bukuroshja Chloe Ferry kapi momentin kur gjyshja e saj sapo kishte ndërruar jetë dhe e postoi atë në Facebook, web ku shkruante: Shpirti në paqe nënë. Nuk do të harroj kurrë.” Siç e thamë edhe më lart vetëm pak minuta më pas ajo e ka fshirë foton pasi shumë fansa të saj e kanë gjykuar rëndë.

Dikush shkruante: Si nuk të vjen turp.

Pse Chloe publikove një foto me gjyshen tëndë të vdekur. E mbuluar nga make up dhe duke qeshur, e ke seriozisht për hir të zotit?- shkroi dikush tjetër.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven − 10 =