Protestuesit e PD-së i vënë zjarrin "Tahirit", "Ramës" dhe "Beqajt" - Arbëria News

Protestuesit e PD-së i vënë zjarrin “Tahirit”, “Ramës” dhe “Beqajt”

Në protestën e Partisë Demokraitke ka edhe ‘përfaqësues’ të Qeverisë.

Militantët e PD-së kanë marrë me vete sot edhe tre dordolecë me fotot e Ramës, site Tahirit dhe Beqajt.

dordolecet

Ne perfundim te protestes tre dordoleceve iu eshte vene zjarri.

dordolecet me zjarr

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × one =