PSG hap thesin,100 milione euro për Sergio Busquets - Arbëria News

PSG hap thesin,100 milione euro për Sergio Busquets

busquets_0100 milione euro është oferta e PSG për mesfushorin e Barcelonës, story Sergio Busquets, sildenafil bën të ditur gazeta spanjolle Marca.

Për Busquets interesohen edhe ekipe të Premierliges, duke nisur nga ish-trajneri i tij, Pep Guardiola, që do të marrë në sezonin e ardhshëm drejtimin e Manchester City.

Përballe kësaj situate, shkruan Marca, PSG ka shpejtuar, duke ofruar 100 milione euro për Barcelonën dhe një page vjetore prej 16 milion euro për lojtarin.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − eleven =