Rita Ora pushton ballinën e revistës së famshme spanjolle - Arbëria News

Rita Ora pushton ballinën e revistës së famshme spanjolle

14519913_10153966391013601_2273596465241342094_n
Këngëtarja e famshme botërore me prejardhje nga Kosova, viagra dosage Rita Ora po vazhdon të jetë një nga femrat më të kërkuara nga revistat më prestigjioze në botë.

Bukuroshja nga Prishtina ka pozuar së fundmi për ballinën e revistës spanjolle “S Moda”, ku është shfaqur tejet seksi dhe më ndryshe se çdo herë, transmeton arbresh.info.

Vetë Rita përmes rrjeteve sociale e ka falënderuar këtë revistë për punën profesioniste.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seventeen + twelve =