Rrëmbehet nga rrjedha e lumit Drin, humb jetën 21 vjeçari - Arbëria News

Rrëmbehet nga rrjedha e lumit Drin, humb jetën 21 vjeçari

Paraditen e sotme një 21 vjeçar me iniciale R.S është mbytur në lumin Drin teksa ka qenë duke u larë dhe rrjedha e lumit e ka rrëmbyer me vete.

21-vjeçari ishte nga Kolosjani dhe ndodhej në Ujmisht tek të afërmit. Dyshohet se mbytja ka qenë aksidentale.

Në vendin e ngjarjes mbërritën menjëherë policia dhe polumbarët, healing të cilët po punojnë për shkaqet e ngjarjes dhe për nxjerrjen e trupit të të riut.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 + eight =