Rrugët e bllokuara nuk e ndalin Malokun të shijojë këtë ‘ditë plisash’në Prevallë - Arbëria News

Rrugët e bllokuara nuk e ndalin Malokun të shijojë këtë ‘ditë plisash’në Prevallë

Sociologu i njohur Fadil Maloku tashmë njihet për opinionet e tij, shkruan ORAinfo.

Sot pati reshje të mëdha të borës, të cilat bllokuan shumë rrugë, duke vështirësuar kështu qarkullimin.

Por, kjo gjë siç duket nuk mundi ta ndalë profesorin Maloku për të shijuar një ditë në Prevallë.

Nga atje ai është shfaqur me plis mbi kokë dhe po duket mjaftë i relaksuar.

Këtë profesori e ka treguar duke postuar një fotografi në rrjetin social Facebook.

“Sot ishte ditë plisash”- ka shkruar Maloku në mbishkrimin e fotografis…/ORAinfo/

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × two =