Selena Gomez: Taylor ishte influencë e keqe në jetën time - Arbëria News

Selena Gomez: Taylor ishte influencë e keqe në jetën time

Selena Gomez dhe Taylor Swift, dosage të cilat kanë qënë mikesha të ngushta për vite me radhë, more about përfliten se janë përfshirë në një sherr të madh momentalisht pasi ish-yll i Disney ka vendosur ta përjashtojë këngëtaren nga rrethi i saj i ngushtë.

“Radar Online”, cialis 40mg i cili ishte i pari që publikoi këtë lajm, raporton se Selena është këshilluar nga konsulentët e saj të qëndrojë sa më larg Taylor.

“Që kur Selena ka dalë nga qendra e rehabilitimit, ajo ka hequr dorë nga të gjitha influencat e këqija në jetën e saj, ku një ndër këto ishte Taylor”- ka thënë një burim për gazetën

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 + eighteen =