Shaqiri tregon se sa çaja të rusit i pi në ditë - Arbëria News

Shaqiri tregon se sa çaja të rusit i pi në ditë

Sulmuesi shqiptar i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, ka publikuar një foto interesante në instastory të Instagram të tij zyrtar.

Shaqiri shihet në këtë foto duke pirë çaj rusi që është mjaft i popullarizuar në Kosovë.

Ai në mbishkrim ka shkruar me shaka gjoja se është çaji i 160-të që e ka pirë.

Shaqiri po kalon në një periudhë shumë të mirë deri më tani me skuadrën e Liverpoolit, pasi në 18 paraqitje të tij në këtë stinor ka shënuar 6 gola dhe ka bërë 3 ansistime.

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 + eleven =