Shoferi përplas për vdekje një person,, largohet nga vendi i ngjarjes - Arbëria News

Shoferi përplas për vdekje një person,, largohet nga vendi i ngjarjes

 Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti rrugor ne Kavajë.

Një person që udhëtonte me biçikletë ëshë përplasur nga një makinë.

Drejtuesi i automjetit është larguar nga vendi i ngjarjes, ndërsa policia ka nisur hetimet për të zbuluar identitetin dhe për të mundësuar arrestimin e tij.

Po ashtu hetimet pritet të zbardhin edhe shkaqet që sollën këtë aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një personi, identiteti i të cilit ende nuk është mësuar.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve − five =