Show/ Policia bashkiake gjobit të moshuarën, Erion Veliaj paguan gjobën - Arbëria News

Show/ Policia bashkiake gjobit të moshuarën, Erion Veliaj paguan gjobën

12705515_1107061836011054_4216258995704243253_n

 

Nga: Arbëria NEWS

Mësohet se menjëherë  pas foto-skandalit Bashkia e Tiranës ka reaguar pasi kjo dëshmi po qarkullon në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për foton ku një e moshuar është gjobitur nga Policia Bashkiake për shitjen e ca tufave qepë dhe sallatë.

Mirëpo zyra e propagandës së Bashkisë, abortion menjëherë ka manipuluar  lajmin duke thënë se ajo është denoncuar nga banorët e pallatit pasi iu bllokonte shkallët.

Dhe gjithashtu  ky denoncim është paguar nga z.Veliaj.

Pra, stuff zyra e propagandës ka lëshuar shashkat e saja në portalet si “Tema” , side effects “Balkan Web” etj etj… që njihen  fare mirë  si armët me të fuqishme që ka për të manipuluar opinionin publik z. Veliaj. Pa kushedi se sa lek u jep?!

Kjo është një pafytyrësi e kryetarit Veliaj, pasi raste të tilla kemi parë shumë në rrjetet sociale, por duke marrë shkas nga kjo e sotmja e cila bëri bujë si asnjë herë më parë, Bashkia e ka parë  të udhës që të reagoj dhe bëjë moral ndaj këtij rasti, duke u solidarizuar me të moshuarën.

Por nga ana tjetër ky show dhe kjo pafytyrësi bie  ndesh me sensibilizimin  e para fushatës  se AI VET SHISTE  FIQ PËR BUKEN E GOJES !

 

 

 

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × one =