Shpërthen një automjet në dalje të tunelit në Elbasan, drejtohej nga një femër - Arbëria News

Shpërthen një automjet në dalje të tunelit në Elbasan, drejtohej nga një femër

6d893b9620e15b17a5ce7aeac8db033a_L

Një automjet ka shpërthyer në flakë disa minuta më parë në aksin Tiranë – Elbasan, help në dalje të tunelit.

Mjeti tip mercedes Benz C Class, visit që drejtohej nga një femër ka shpërthyer në flakë pas nxehjes së motorrit. Drejt vendngjarjes kanë shkuar forcat e policisë dhe zjarrfikësjka. Ndërsa nuk raportohet për të plagosur.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 + 14 =