"Skandali"/ Kallaku zbulon “video” e ministrit me masazhatoren - Arbëria News

“Skandali”/ Kallaku zbulon “video” e ministrit me masazhatoren

Ka pasur shumë diskutime dhe hamendësime rreth videos së ministrit të kabinetit Rama, price që siç thuhej ishte filmuar në skena të nxehta me një masazhatore në zyrën e tij.

Madje Artur Zheji tha se kishte parë disa foto nga videoja, por u përgënjeshtrua keqazi duke u vënë edhe në lojë nga rrjeti.

Duke qenë se skandali i shumëpritur nuk doli, aktori Bes Kallaku ka “zbuluar” videon e ministrit.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 + 5 =