Stuhi e breshër, anulohet ndeshja e Kombëtares - Arbëria News

Stuhi e breshër, anulohet ndeshja e Kombëtares

Pasditen e kësaj fundjave  ishte planifikuar që Kombëtarja të zhvillonte në stadiumin “Elbasan Arena” një ndeshje testuese me ekipin U-21 të drejtuar nga Alban Bushi, por ky takim as nuk nisi fare pasi moti i përkeqësua  në qytetin e Elbasanit.

Në Elbasan filloi një stuhi qē u shoqërua me breshër, ndërkohë trajnerēt e të dy ekipeve, me në krye Rejan dhe Bushin, pasi pritën ne dhomat e zhveshjeve të Elbasan Arenës me shpresën se moti do qetësohej u dorëzuan para kushteve të vështira atmosferike.

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty − three =