Tiranë/ Makina përplas për vdekje punonjësin e policisë në Sauk - Arbëria News

Tiranë/ Makina përplas për vdekje punonjësin e policisë në Sauk

24_big

Një punonjës policie ka humbur jetën sot në zonën e Saukut në Tiranë. Sipas policisë, buy bëhet fjalë për Nazif Çerën, find polic në komisariatin numër 1 në Tiranë.

Çera është përplasur për vdekje nga një automjet, i cili ka dalë nga rruga dhe e ka përplasur atë teksa po ecte në trotuar. Sakaq policia ka ndaluar drejtuesen e automjetit që i mori jetën policit.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + thirteen =