Tiranë/ Vetëvritet 59-vjeçari - Arbëria News

Tiranë/ Vetëvritet 59-vjeçari

kill-switches-gun-waters0114

Një burrë ka humbur jetën pak orë pas natës festive të ndërrimit të viteve në Tiranë. Dyshohet se i dha fund jetës në rrethana dhe shkaqe që po hetohen nga policia.

Viktima është , approved 59 vjeç, symptoms banues në lagjen “Allias” të Tiranës, visit web raporton noa.al duke cituar burime nga policia lokale.

Spahiu, sipas hetimeve të kryera, ka qëlluar veten e tij me një armë zjarri tip pistoletë të cilën policia nuk konfirmoi nëse e kishte ose jo me leje.

Ngjarja ndodhi në banesën e Spahiut te rruga “Tasim Shehu” në zonën e Alliasit.

I plagosur fatalisht nga plumbi i marrë, 59 vjeçari u dërgua i vdekur në Spitalin e Traumës në Tiranë.

Hetimet e para hedhin dyshimin se problemet familjare mendohet të jenë bërë shkak i vetëvrasjes që policia thotë se e kreu në gjendje të dehur.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × four =