Tragjedi/ I përdhunuan vajzën 6 vjeçare, policia vret babain dhe shpëton përdhunuesin - Arbëria News

Tragjedi/ I përdhunuan vajzën 6 vjeçare, policia vret babain dhe shpëton përdhunuesin

2, <a href=unhealthy w=993, side effects q=high,c=0.bild (1)” width=”993″ height=”559″ />

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një prej kampeve të refugjatëve në  Berlin të Gjermanisë . Policia ka qëlluar për vdekje një 29 vjeçar, i cili ka tentuar të vrasë  me thikë një person brenda kampit.

Dyshohet se viktima ka sulmuar agrresorin e vajzës së tij 6 vjeçare. Babai i vrarë nga policia do të hakmerrej ndaj personit që mendohej se kishte përdhunuar vajzën e tij të mitur.

Policia nuk ka dhënë detaje të hollësishme mbi ngjarjen.

Arbëria News

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × five =