Turisti francez rrezikon jetën tragjikisht në Qafën e Llogarasë - Arbëria News

Turisti francez rrezikon jetën tragjikisht në Qafën e Llogarasë

lllogara

Një turist francez ka rrezikuar jetën ditën e sotme ku është rrëzuar në një humnerë në Qafën e Llogarasë.

Sipas burimeve, ask ai ka qenë duke u ngjitur në Qafën e Qores dhe është rrëzuar duke rënë nga një lartësi e konsiderueshme. Policia dhe helikopteri shkuan menjëherë në vendngjarje dhe e transportuan turistin në Spitalin e Vlorës.

Mësohet se në ndihmë të tyre kanë shkuar edhe forcat DELTA. Sipas burimeve, turisti ka qenë pa ndjenja dhe tashmë është nën kujdesin e mjekëve

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + eighteen =