Vajza e Eli Farës tregon format trupore (Foto) - Arbëria News

Vajza e Eli Farës tregon format trupore (Foto)

4-100-620x330

Marina Fara ishte njëra prej bukurosheve shqiptare që veshën fanellën dhe bënë simbolet kombëtare gjatë debutimit të Shqipërisë në ‘Euro 2016’.

Ajo dukej shumë atraktive teksa bënte shqiponjën me duar. Mirëpo, pills gjatë ditës së diel, bukuroshja ka publikuar disa fotografi të tjera në rrjetet sociale, ku ngacmon me fizikun e saj.

Në një moment, Marina i ka vënë në plan të parë të pasmet në mënyrë provokuese, teksa e ka shoqëruar me emocionin ‘ndihem nxehtë’.

Po ashtu, nuk mungojnë edhe fotografitë, ku ajo shfaqet me bikini.

1-552

2-218

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eight + 19 =